Kara Cuma (Black Friday) 2019

Kara Cuma Nedir? Black Friday Ne kadar İndirim Sağlıyor?

Her yıl, kasım ayının son cuma günü kutlanan etkinliğin etkinliktir. Çeşitli inanış şekilleri olsa da, piyasanın hareketlenmesi, tüketicilere fayda sağlaması nedeniyle ülkemizde de tercih edilen bir gün olmuştur. Yani hem satıcı, hem de alıcı için kazançlı bir gün olmasından başka bir anlam yüklenmemelidir.

Özellikle bilişim alanındaki ürünlerde, internetin de yaygın kullanılması sayesinde Black Friday tüketicilere, zaten almak istedikleri ürünü çok daha az para ödeyerek alma imkanı sunmaktadır.

ÖdemeAL Adisyon sistemleri olarak biz de, çılgın indirimler yaparak tüketicilerimizi mutlu etmeyi amaçladık. %90'a varan indirim fırsatlarıyla Kara Cuma indirimlerinden faydalanmak için sitemizi takip edin.

Kara Cuma (Black Friday) Ne Zaman?

Kara Cuma indirimleri bu sene 29 Ekim 2019 Cuma günü yapılacak olup, sadece o gün satın alınacak ürünlerde geçerli olacaktır.

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi