Hakkımızda

SetuP Yazılım Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz 1992 yılından itibaren, değişik sektörlerdeki şirketlere özel yazılımlar geliştirdik.

1999 yılından itibaren yazılımlarımızı büyük ölçüde internet tabanlı olarak geliştirmeye başladık. Bu doğrultuda internet servis sağlayıcıları ile ortak projeler geliştirdik.

2001 yılında, E-belediye’nin ilk adımları sayılabilecek çözümler ürettik. Bu sayede iş yaptığımız belediyelerin, vergi borcu takibini ve tahsilatlarını internet üzerinden yapabilmesini sağladık.

2004 yılı başlarında ihtiyaca özel e-ticaret yazılımları ürettik. Bu süreç içerisinde e-ticaret sektöründe önemli yer tutan firmalara özel çözümler sunduk.

Artan müşteri sayımız nedeniyle 2008 yılında Servis sağlayıcı belgemizi alarak sunum ve sunucu hizmetleri vermeye başladık.

2013 yılından itibaren de Haber Sitesi Yazılımı ile portföyümüze yeni bir ürün ekledik. Binlerce liraya satılan benzerlerinin aksine, bu işi amatörce yapan haberciler için tam 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabilecekleri bir paket sağlayarak amatör haberciliğe destek sağlamaya devam ediyoruz.

2017 başından itibaren gücümüze güç katan, yeni projelerle yolumuza devam ediyoruz. Gelişmiş özellikleri bulunan tamamen internet ortamında, her yerden erişebilme kolaylığı sağlayan ÖdemeAL Adisyon Yazılımı, restorant - cafe ve bar gibi işletmelerin kullanımına sunulmuştur.

SERVİS SAĞLAYICI
Belge No : 920
Veriliş Tarihi : 2008
SİCİL NO
310229

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi