Adisyon Programı

Cafe Restaurant Programları Garson Ekranı

Aşağıdaki görsellerde kullanıcıların erişebildiği restaurant sipariş sistemi ekranlarımız bulunmaktadır. Sistemdeki iade, ikram, iptal gibi işlemleri belirli yetkilere göre kısıtlayıp, istediğiniz kişiye bu yetkileri verebilirsiniz.

Cafe Restaurant Programları Mutfak Ekranı

Siparişlerinizin gözüktüğü bölüm ekranları aşağıdaki gibidir. Gelen siparişler hazırlandıktan sonra üstüne tıklayıp kapat dedikten sonra ekrandan gider ve diğer siparişlerden devam edebilirsiniz.

Cafe Restaurant Programları Yönetim Ekranı

Dilediğiniz her cihazdan ve her yerden bağlanıp görebileceğiniz adisyon programı ekranlarımıza yönetim ekranımız da dahil. Raporlarımızın çoğu grafikler ile desteklenmiş olup, aynı zamanda kendi bilgisayarınıza indirebileceğiniz şekilde de ayarlanmıştır.Etiketler: cafe restaurant programları, adisyon programı, restoran programı, cafe restaurant programı full

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi