ÖdemeAl Adisyon Yazılımı

Cihaz Sınırı Yok!

İnternete bağlanabilen tüm cihazlarla, (telefon, tablet, bilgisayar, pos terminal ve hatta televizyonla), hiç bir ek ücret ödemeden ÖdemeAL Adisyon Yazılımına bağlanabilir, yazılımın tüm özelliklerini canlı olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı sınırı da yok!

Detaylı Bilgi

Masanız Sizi Uyarıyor Mu?

Dilerseniz, belli bir sürenin üzerinde yeni sipariş vermemiş masaları tek bir ekranda görebilirsiniz. Bu sayede uzun süre ilgilenilmeyen masaları kolayca takip edebilirsiniz.

Süre mi? Tabi ki, sizin belirlediğiniz kadar!

Detaylı Bilgi
Pos Yazılımı Masa Düzeni
ÖdemeAl Adisyon Yazılımı Garson Ekranı

Hem Şık, Hem de Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanımı zor, neyin nerede olduğunu bulmakta zorlandığınız, görüntüsüyle iç karartan eski yazılımları unutun. Kullanıcı dostu tasarımımız, herkesin kolaylıkla kullanabileceği şekilde hazırlandı.

Detaylı Bilgi

Sınırsız Ödeme Tipi Tanımlama

Ödeme ekranında sınırsız ödeme tipi tanımlayabilirsiniz. Eklediğiniz her ödeme tipi için, ayrıca raporlar oluşturabilir, isterseniz kullanıcı bazında takibini yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Pos Yazılımı Ödeme Ekranı
ÖdemeAl Adisyon Yazılımı Garson Ekranı

İhtiyaç Duyduğunuz Onlarca Rapor, Tek Tıkla Hazır!

Sipariş almak işin kolay kısmı. Peki, siz hesaplarınızı en ince ayrıntısına kadar takip edebiliyor musunuz? ÖdemeAL Adisyon Yazılımı ile, standart raporları unutun.

Derinlikli raporlar, ürün analizleri, satıcı raporları, günlük veya saatlik satış tabloları ve çok daha fazlası tek tıkla elinizin altında.

Detaylı Bilgi

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi