Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı
+90 (212) 534 44 28

ÖdemeAL Adisyon / POS Yazılımı Nedir?


ÖdemeAL POS her ölçekte cafe, restoran ve bar gibi işletmeler için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip bulut (cloud) tabanlı bir adisyon yazılımıdır.
Evinizden veya iş yerinizden, hatta tatildeyken bile; telefon, tablet ya da internete bağlanabilen tüm cihazlarla işletmenizi yönetebilir, stoklarınızı, satışlarınızı ve siparişlerinizi işletmenin başındaymış gibi kontrol edebilirsiniz.
İhtiyacınız olan tüm modüllerin ve raporların hiçbir ek ücret olmadan size sunulduğu ÖdemeAL POS’un tüm güncellemelerinden de ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.
Üstelik, tüm bu işlemleri sadece Türkçe değil, toplamda 103 dilden dilediğiniz biri ile de yapabilirsiniz.

ÖdemeAl Adisyon Yazılımı

Her Yerden Erişim!

İster evde, ister yolculukta, isterseniz dünyanın öbür ucunda olun; internete bağlanabildiğiniz her yerden, işletmenize kolayca bağlanabilir, sanki işinizin başındaymış gibi çalışabilirsiniz. Üstelik anlık verilerle!

En Kolay Adisyon Yazılımı

Küçücük bir çay bahçesinden, devasa zincir restoranlara kadar irili ufaklı tüm işletmelerde kolayca kullanabilirsiniz. Üstelik sektör ayırt etmeksizin. Bar, cafe, pastane, çay ocağı, pizza - hamburger zinciri, lokanta, ev yemekleri ya da aklınıza gelen ne varsa...

Pos Yazılımı Masa Düzeni
Çoklu Dil Desteği

Tüm dillerde çalışmaya hazırız!

3-5 değil, dünya üzerinde yoğun konuşulan tam 103 dil ile çalışmaya hazırız. Üstelik hiç bir ek ücret ödemeden.

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi