Adisyon Programı Kategori Ekleme

Kategori EklemeYönetim Paneli menüsünden “Ürünler - Ürün Kategorileri” seçeneğini tıkladıktan sonra sağ üst köşede "Yeni Kategori Ekle" tuşuna basıp karşınıza çıkacak ekranda,

  • Kategori Adı
  • Etiket
  • Kategorideki Ürünler
  • Aktif mi?

alanlarını göreceksiniz.

Kategori Adı : Sipariş ekranında görünecek kategori listenizdeki görülecek kategori adı.
Etiket : Buraya yazdığınız etiketler, sipariş ekranında bu kategoriye ait bütün ürünlerde otomatik olarak etiket kısmında çıkacaktır.
Kategorideki Ürünler :  Kategorinize ürünlerinizi topluca atmak için kullanabilirsiniz. Eğer henüz kategorinize ait ürünlerinizi girmediyseniz lütfen boş bırakınız.
Aktif mi? : Kategorinizin sistemde aktif olarak gözükmesi için işaretli olması gerekmektedir. Aksi taktirde kategorinizi sipariş ekranında göremezsiniz.

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi