Restaurant Programı Ürünlere Etiket Ekleme

Ürünlere Etiket EklemeYönetim Paneli menüsünden “Ürünler – Ürün Etiketleri” seçeneğini tıkladıktan sonra sağ üst köşede “Yeni Etiket Ekle” tuşuna basıp karşınıza çıkacak ekranda,

  • Etiket Adı
  • Fiyat Farkı
  • Aktif mi?

alanlarını göreceksiniz.

Etiket Adı : Ürün detay ekranında görünecek kısımdır.
Fiyat Farkı : Etiketinizin fiyatını buraya yazabilirsiniz. Ürüne bu etiketi eklediğiniz zaman, ürün fiyatına ilave edilecektir.
Aktif mi? : Etiketlerinizi isterseniz aktif – pasif diye ayırabilirsiniz. Eğer etiket aktif ise satış ekranında görülecektir. Fakat pasif ise sitemde kayıtlı kalacak ancak satış ekranında görünmeyecektir.

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi