Cafe Otomasyon Sistemleri Cari Hesap Müşteri Ekleme

Cari Hesap Müşteri EklemeYönetim Paneli menüsünden “Cari Hesaplar” seçeneğini tıkladıktan sonra “Yeni Hesap Ekle” tuşuna basıp karşınıza çıkacak ekranda,

  • Hesap Adı
  • Hesap Türü
  • Telefon
  • Adres
  • Özel İndirim
  • Aktif mi?

alanlarını göreceksiniz.

Hesap Adı : Adisyonu müşteriye atama yapacağınız sayfasında görünecek kısımdır.
Hesap Türü : Müşteri veya Satıcı olarak belirleyebilirsiniz. Müşteri olarak belirlerseniz adisyonlarda müşteri seç kısmında görebilirsiniz. Satıcı olarak belirlerseniz “Gider Ekle” sayfasında “Kime Ödendi?” bölümünde görebilirsiniz.
Telefon : Masa ekranında adisyonunuza müşteri ataması yaparken hızlı arama yapmak için telefon numarasını da kullanabilirsiniz.
Adres : Müşterinin adres bilgisini buraya eklerseniz, adisyon çıktısında müşterinizin adres bilgisi de yer alacaktır. Bu sayede paket servis seçeneğiniz var ise kuryeniz için kolaylık olacaktır.
Özel İndirim : Eğer müşterinize özel indiriminiz varsa bu indirimi bir kere tanımlamanız halinde sistem otomatik olarak bütün siparişlerinde bu indirimi uygulayacaktır. 
Aktif mi? : Müşterinizi isterseniz aktif – pasif diye ayırabilirsiniz. Eğer müşteri aktif ise sipariş ekranında görülecektir. Fakat pasif ise sitemde kayıtlı kalacak ancak sipariş ekranında görünmeyecektir.

Bulut Sistemi

Evden, işten, her yerden size özel kullanıcı adınız ile giriş yapabileceğiniz yazılımımız ile işletmenizi her zaman takip edebilirsiniz.

Her Zaman Güncel

Yazılımım eskidi derdi bitiyor. Güncellemelerin hepsinden ücretsiz olarak bütün müşterilerimiz faydalanabilirler.

Yedekleme

Verileriniz bizimle güvende. İşletmenizdeki bilgisayarınız arızalansa bile biz sizin için verilerinizin en son halini yedekliyoruz.

Her Cihaza Uygun

Fazla ücretler vererek donanım satın almanıza gerek kalmıyor. İnternete bağlanan her cihazdan ÖdemeAL Adisyon Sistemini kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri

İşletmenizde gerçekleşen bütün hareketleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Destek

ÖdemeAL Adisyon Sistemi her zaman sizin yanınızda. Olası bir sorunda telefon ve ya destek sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

ÖdemeAL Demo Talebi